Записатися на консультацію

Відгуки

Відгуки від батьків про наші центри

“Дуже задоволена педагогами. Моя дочка займається з великою цікавістю та задоволенням. Відвідуємо уже 3-ій рік та збираємося залишитися тут до школи.”

 Вікторія, мама Мері 5,5 років


“Наш син – перша та довгоочікувана дитина для нас з чоловіком і ми намагаємося виховувати його з любов’ю та повагою. Ось чому для нас завжди було важливо, щоб ми могли довіряти той організації, тим людям, які згодом оточуватимуть нашу дитину. Ми довго шукали і врешті решт знайшли. Для нас такою організацією став центр “Монтессорі. Перші кроки”. Ми привели свою дитину в центр, коли йому виповнилося трохи більше двох років. І з самого першого дня й по сьогодні, я бачу шанобливе, уважне ставлення до своєї дитини, до її потреб, та продовжую дивуватися результатам. Тут немає тиску на дітей, їх не оцінюють, а відносяться як до особистості, якій потрібно не заважати, а допомагати тільки в тому випадку, коли це необхідно. І це безперечно приносить результати – дитина росте впевненою у своїх силах, знає, що їй потрібно і сам поважає оточуючих. Окрім усього іншого нам з чоловіком дуже подобається, що в центрі один педагог спілкується з дітьми рідною мовою, а другий – англійською. І син добре сприймає англійську мову на слух, дуже багато розуміє, виявляє велику зацікавленість, і намагається спілкуватися англійською. Ми дуже вдячні центру за те, що ось вже майже чотири роки наш син навчається за системою Монтессорі і що багато чого навчилася не тільки дитина, а й ми – батьки!”

Юлія, мама Максима 6 років


“Дуже хороша школа. Прекрасні, кваліфіковані викладачі. Ми дуже задоволені. Школа Монтессорі – майбутнє ваших дітей!”

 Світлана, мама Ілони 4 роки та Олексія 6 років 


“Свою дитину привела на літню програму. Сподобалося усе. Викладачі дуже уважні до дітей, індивідуальний підхід до кожної дитини. Дитина дуже швидко адаптувалася в колективі та із задоволенням відвідує кожного разу. Заняття дуже цікаві. Дитина стала самостійною. Дома слідкує за чистотою, складає свої іграшки. Дуже подобається те, що тут навчають товаришувати, ділитися, допомагати та поважати бажання та особистий простір кожної окремої дитини.”

Олена, мама Софії 3 роки


“В «Монтессорі. Перші кроки» ми прийшли в 3,5 роки, і якось одразу стало зрозуміло, що ми на правильному шляху. За достатньо невеликий проміжок часу, моя дитина навчилася товаришувати, стала більш самостійна, навчилася дотримуватися правил і т. д. Навчальний та виховний процес побудований таким чином, що враховуються індивідуальні, психологічні особливості кожної дитини, а в групі панує тепла та дружня атмосфера. Хочу висловити величезну подяку нашим педагогам Анні Сляднєвій та Меірі Диневич за колосальний вклад у розвиток творчих здібностей наших дітей!!!”

Лариса, мама Артема 3,10 років


“Відвідуємо центр «Монтессорі. Перші кроки» з моменту відкриття. Нові, просторі, добре оснащені приміщення. Дуже чисто. Світло. Багато матеріалів, все для дитини доступно. Є ‘живий’ куточок: равлики, рибки. Цікаві та захоплюючі заняття проходять на двох мовах – українській та англійській. На заняттях вчаться не тільки рахувати, малювати, ліпити, писати, а й побутовим речам: різати, мити, чистити… і прибирати за собою.

Уважні та турботливі вихователі, молоді, але повні ентузіазму й позитиву. Якщо виникають якісь питання, керівництво садику завжди оперативно їх вирішує.

Є відчуття, що твоїй дитині раді, на неї чекають, а малий в садочок йде із задоволенням. Йому подобається – для нас це найголовніше. В садочку створені прекрасні умови для діток та їх розвитку.”

Олена, мама Гліба


“Школу «Монтессорі. Перші кроки» моя внучка Ксенія відвідує з вересня 2016 р. Для нашої сім’ї найголовніше, що вже є перші результати, як в поведінці дитини, так і в оволодінні англійською та українською мовами. За півроку я не бачила жодної дитини, яка б не хотіла йти в клас або плакала під час занять. У приміщенні школи завжди тепло та чисто, і всі співробітники чекають на дітей і зустрічають їх з радістю та посмішками.”  

Лідія, бабушка Ксенії


“В садочку нам дійсно допомогли адаптуватися, розповіли, як повинні поводитися батьки і до чого бути готовим у поведінці дитини. Атмосферу в групі створюють вихователі, вчать їх товаришувати, ділитися іграшками, взаємодіяти в колективі без конфліктів. Якщо робота побудована неправильно, ваша дитина не захоче йти в такий колектив, де йому погано. Наші вихователі дві Анєчки, дівчата – професіонали. Хочу їм сказати величезне дякую.”

 Ангеліна, мама Марка 3,4 роки


“Монтессорі. Перші кроки» моя дитина відвідує півтори роки. З перших вражень можу сказати, що філософія викладання побудована на створенні найбільш сприятливих умов для реалізації потенціалу кожної дитини. Адже кожна маленька дитина – це велика особистість. З першого дня відвідування занять підкорило тепло відносин у цьому колективі, особлива увага та індивідуальний підхід до кожної дитини, щирість педагогів, ненав’язливість та непідробна природність у спілкуванні з батьками та дітьми. Результати роботи викладачів та моєї дитини не змусили себе довго чекати. На сьогодняшній день, на мій погляд, у дитині достатньо глибоко розкритий творчій потенціал, навички спілкування у різновіковому колективі. Уміння точно розпізнавати навіть найнезначніші, на перший погляд, складові оточуючого світу, здатність вільного (у вікових рамках) спілкування у двомовному середовищу (російська/українська, англійська). Хочу підкреслити особливий внесок педагогів, їх професіоналізм, одну з провідних ролей у формуванні маленьких особистостей – вихованців центру: Анни Сляднєвої, Меіри Диневич, Світлани Музики, Людмили Любавіної, Ірини Соломки. Їх любов до дітей, їх педагогічний підхід, легкість у спілкуванні, мудрість та вміння зацікавити, впевнена, підкорили серця багатьох батьків. Завжди з великим задоволенням прилухаюся, як мама, до їх порад. Підсумовуючи вищесказане, хочеться відмітити найголовніше – в «Монтессорі. Перші кроки» не просто розвивають діток, а також їх просто дуже люблять.”

З почуттям глибокої вдячності та поваги сім’я Сізових, батьки Платона


 

“Дякую адміністрації школи! Велике спасибі викладачам за любов, розуміння, терпіння та знання. Дякую за те, що ви є тією соломинкою, яка готує мою дитину до великого життя.”

Наталя, мама Нонни Божко 3.2 роки


“Я дуже задоволена, що обрала Монтессорі центр «Перші кроки». Результат не змусив себе чекати. Дякуючи старанням та терпінню досвідчених викладачів, мій син із маленького, примхливого хлопчика перетворився у самостійну дитину: навчився перевдягатися, їсти і навіть прибирати за собою посуд, знаходити нових друзів. Вдома Максим без проблем може заняти себе на пару годин улюбленою справою (ліплення, апплікація), що дуже полегшує мені побут. Дякую викладачам центру за те, що допомагаєте дитині знайти й розвинути її таланти, навчаєте правильно поводитися у суспільстві, знаходити компроміси в конфліктних ситуаціях. Плануємо і далі відвідувати центр до закінчення трирічного курсу навчання.”

Ірина, мама Максима 3.6 років


“Дуже задоволена роботою школи. Ірина та Світлана – чудові викладачі, які вміють відчувати та розуміти діток. Дитина завжди з великим задоволенням йде на заняття, що є важливим показником для нас, батьків. Дякую, що ви є.”

Юлія, мама Ясміни 2,8 років


“Мій син Лев відвідує заняття в центрі розвитку “Перші кроки” з 1,5 років.

Заняття за методикою Монтессорі подобаються мені як мамі тим, що вони не обмежують свободу дитини: він займається тією роботою, до якої готовий, тренує саме ті навички, які потребують розвитку на даному етапі, тобто обирає роботу за своїми відчуттями та потребами. А велике різноманіття робот та гуртування їх згідно навичок допомагають у цьому.

Окрім того, поруч є кваліфіковані вчителі, які контролюють та спрямовують розвиток дитини. Я завжди можу отримати зворотній зв’язок та обговорити моменти, що мене хвилюють. Великим плюсом є також двомовне середовище навчання. Ще одним плюсом я вважаю невелику кількість дітей в групі.

Я знаю, яку підготовку мій син отримує в центрі (це особливо важливо перед школою). Вчителі враховують мої побажання потренуватися в тій або іншій навичці (наприклад, писати прописними буквами склади та слова). Так ми працюємо згуртовано і вдома, і на заняттях.

Для мене також важлива психологічна атмосфера в класі: спілкування дуже доброзичливе, з повагою до дитини, вчителі допомагають дітям правильно поводити себе в складних ситуаціях та навчають правильним комунікаціям (вирішувати проблему словами, а не кулаками, дискутувати, поважати інших).

Моєму синові подобаюьбся ці заняття. Він з радістю йде до школи (жодного разу не було відмови відвідувати заняття, як часто буває у дитячому саду). У нього там багато друзів і він любить й поважає вчителів. Що важливо, він завжди прислухається до них і разом з ними опановує нові більш складні роботи. В кінці дня він з гордістю виносить з класу свої роботи розповідає про досягнення.”

Світлана, мама Льва 6 років


“Дуже задоволені роботою школи, чудові викладачі, цікаві матеріали для роботи з дітьми. У дитини гарні результати з розвитку мовлення та пам’яті, а найголовніше – із задоволенням та посмішкою відвідує заняття. Дуже вам дякую.”

Валерія, мама Вані 2,6 років