Записатися на консультацію

Монтессорi центр раннього розвитку
Одеса, вул. Академiчна (тимчасово зачинений)

«Монтессорі. Перші кроки» – це мережа розвиваючих центрів для дітей від 1 до 6 років за всесвітньо відомою системою Марії Монтессорі. Наші центри працюють в Києві та Одесі.

   
Ми – енергійна команда педагогів, головна мета яких – зробити процес навчання приємним. Наші зусилля спрямовані на задоволення індивідуальних потреб кожної дитини на основі методу Марії Монтессорі, забезпечуючи при цьому всебічний розвиток дитини і високі результати вивчення англійської мови.
Культура нашої школи спрямована на те, щоб допомогти кожній дитині повністю реалізувати свій потенціал, відчути радість і розвинути любов до навчання. Наше завдання полягає в тому, щоб кожна дитина виросла незалежною на фундаменті довіри і з почуттям власної гідності по відношенню до інших.

«Діти – це люди, данні нам на певний час, і від нас залежить їх віра в себе і любов до оточуючого світу»

 М. МонтессоріПереваги навчання в Центрі “Монтессорі. Перші кроки” в Одесі на вул. Академічній

Сприятливе середовище для природного, всебічного й гармонійного розвитку дитини.

Щоденний урок англійської мови за методикою Pingu’s English.

На музичних заняттях діти працюють за програмою Kindermusik, яка не тільки розвиває почуття прекрасного у малюків, а й занурює їх в англомовне середовище.

Заняття проводяться українською та англійською мовами, таким чином дитина занурюється відразу в два мовних середовища і вчиться грамотно висловлювати свої думки рідною та іноземною мовами.

Всі наші педагоги успішно пройшли спеціальний тренінговий курс викладання за методикою Марії Монтессорі.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожної дитини.

Відсутність класно-урокової системи дозволяє дитині не відчувати стрес і навантаження на особистість, а також робить можливим приєднання до групи протягом року.

Крім занять з дітьми, в центрі проводиться робота з батьками в рамках індивідуальних батьківських конференцій, навчальних семінарів та сімейних майстер-класів.

Тут створені сприятливі умови для соціалізації, розвитку лідерських якостей, самостійності і впевненості в собі.

Ви можете обрати зручний графік відвідування центру, який підходить саме Вашій дитині.

Дізнайтеся більше на консультації - відправляйте заявку, і менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.our-teachers-cloud-ukr
news-cloud-ukr
gallery-cloud
contacts-cloud-ukr

Розклад