Записатися на консультацію

Вiтаємо Вас у свiтi Монтессорi!

«Монтессорі. Перші кроки» – це мережа розвиваючих центрів для дітей від 1 до 6 років за всесвітньо відомою системою Марії Монтессорі в Києві, Одесі та Ужгороді.

Ми представлені на ринку з 2008 року і є частиною провідної в сфері освіти Британо-Української компанії Educational Solutions.

Навчання в центрах «Монтессорі. Перші Кроки» – це всебічний розвиток дитини і високі результати вивчення англійської мови з сертифікованими педагогами, які пройшли спеціальний курс з викладання за методикою Марії Монтессорі.

Наші вихованці люблять і вміють вчитися, на заняттях вони засвоюють правила поведінки й спілкування в суспільстві, а також вчаться самообслуговування, ввічливості та етикету. Наша програма підготовки до школи включає в себе не тільки освоєння академічних і загальних знань, а й (що вкрай важливо для дитини) психологічну підготовку до нової епохи життя – до школи.

Використовувана нами програма-методика навчання англійської мови розроблена спеціально для дітей віком від трьох років і спрямована на розвиток навичок спілкування та розширення словникового запасу.

Наша робота як дорослих полягає не в тому, щоб навчити, а в тому, щоб допомогти розуму немовляти в його роботі по розвитку.
М. Монтессорі

Набір в групи для віку від 12 місяців до 6 років проходить на постійній основі. Звертаємо вашу увагу: садочки в Києві та Одесі тимчасово не працюють, триває набір в садок в Ужгороді. Відправляйте заявку на консультацію - менеджер зателефонує вам протягом робочого дня.