Записаться на консультацию

Літні програми Монтессорі для дітей від 1 до 6 років

Літні програми Монтессорі для дітей від 1 до 6 років

Літо — це час відпочинку та яскравих вражень. Подаруйте своїм дітям цікавий досвід вивчення оточуючого світу в класі Монтессорі та на свіжому повітрі!

У липні в наших Центрах раннього розвитку Монтессорі в Києві та Одесі розпочинаються пізнавальні 4-тижневі літні програми для віку 1-2, 2-3 та 3-6 років. Програми денні, та проходять з понеділка по п'ятницю.

Протягом чотирьох тижнів на дітей чекають розвиваючі заняття в білінгвальному середовищі в Монтессорі класі, активні прогулянки в парку, цікаві екскурсії та майстер-класи, цікаві експерименти,  знайомство зі світом тварин, цікаві гості та багато іншого.

 

Дізнайтеся більше і забронюйте місце прямо зараз:Зміст літніх програм Монтессорі 2019 в Києві та Одесі

КИЇВ

 Літня програма Монтессорі First Steps (3-6 років) «Знайомимося з тваринами та птахами усього світу»

Незабутня подорож усіма континентами світу у пошуках його мешканців – тварин та птахів!
Кожного тижня – новий материк зі своїми цікавинками: творчими роботами, веселими проектами, приготуванням смаколиків своїми руками та прогулянками парками міста.

  • "Фауна Європа"
  • "Фауна Азії"
  • "Фауна Австралії"
  • "Фауна Америки"

Літня програма Монтессорі Baby Little Stars (1-2 роки) / Little Stars (2-3 роки) «Літня пригода»

Неймовірно цікава подорож до моря не виїжджаючи з Києва. На дітей чекають створення спільних творчих проектів, колективні ігри та пісні, присвячені великій силі морів та океанів нашої планети та приготування простих й цікавих смаколиків своїми руками.
А вже в другій половині програми ми пропонуємо поринути у захопливий світ казкової та екзотичної Африки, познайомитися з її культурою під жваві барабанні мотиви.

ОДЕСА

4-тижнева програма "Чари стихій"

Щотижня ми розкриваємо секрети однієї з чотирьох природних стихій - вода, земля, вогонь, повітря.

На дітей чекають дивовижні пригоди: відвідування пожежної станції, приготування суші, захоплюючі майстер-класи з малюнку піском і екскурсії в музей цікавої науки.

Подаруйте Вашій дитині цікаве і веселе літо!