Записаться на консультацию

Англійська мова

У центрі розвитку дитини «Монтессорі. Перші Кроки» заняття з дітьми від 3 до 6 років проходить відразу на двох мовах – не тільки українською / російською, а й англійською! Один з педагогів весь час спілкується з дітьми англійською мовою, не тільки привчаючи їх до повсякденній мові, але і навчаючи всіх загальноосвітніх предметах (математики, географії, біології і т.д.).

Уроки англійської мови проходять як в рамках заняття Монтессорі, так і у вигляді окремого курсу. Уроки побудовані на основі унікального навчального комплексу «Pingu’s English»

Pingu’s English був розроблений всесвітньо відомою компанією «Linguaphone Group», яка є засновником відомих нам «лінгафонних кабінетів». Досвід даної компанії складає більше 100 років досліджень і розробок в області навчання дітей. Цей продукт користується успіхом у понад 60 країнах світу.

Pingu’s English – це:

– Захоплюючі пригоди веселих персонажів

– Різноманітність матеріалів

– Активна діяльність замість заучування

– Новітні технології навчання

Однак не це – найголовніше. Для кожної дитини (і не тільки) дуже важливо, щоб її любили, щоб вона знаходилася в комфортному середовищі. Даний курс унікальний насамперед тим, що він дає дитині відчуття впевненості в собі і своїх силах, та створює йому ситуацію успіху.

Курс Англійська з Pingu в Києві

вул. Р. Окіпної, 18

  • Група 3-4 роки: вівторок та четвер з 15:00 до 16:30
  • Група 5-6 років: вівторок та четвер з 16:40 до 18:10

Курс Англійська з Pingu в Одесі

Пров. Каркашадзе, 9

  • Група 4-6 років: заняття щосуботи, з 9:00 до 11:00

Заявка на курс79184_AF.tif

Хто такий Пінгу?

Пінгу – це популярний мультиплікаційний герой, який протягом 20 років радує своєю появою дітей в 130 країнах світу. Він живе на Південному полюсі разом зі своєю сім’єю, ходить в школу, товаришує з приятелями. Звичайно ж, в школі та вдома з Пінгу трапляється безліч всяких пригод. Він пустує разом з другом Робі та часто залучає до пустощів молодшу сестру, проте батьки його люблять і розуміють. До того ж Пінгу завжди усвідомлює і з успіхом загладжує свою провину, що служить відмінною моделлю для наслідування.

Пінгу близький дітям саме тому, що він – такий же, як і вони, а не якийсь міфічний ідеальний персонаж, а сюжети з мультфільмів – абсолютно реальні ситуації, які можуть статися з нашими дітьми щодня.

79184_AF.tif

Як відбувається навчання мові в системі Pingu’s English?

Курс Pingu’s English – це програма, в якій комунікація починається з самого першого уроку. В кожному епізоді Pingu діти вчать і використовують не тільки окремі слова, а й готові фрази, кліше і пропозиції. Це і дає можливість живого спілкування, а не тільки перерахування вивчених слів, як це часто буває в програмах дитячого навчання мови.

Емоційне сприйняття історії, яскраві образи, ритмічні пісні – все це допомагає дітям прожити історію, повністю в неї зануритися, а значить і в мову, представлений в кожному мультиплікаційному епізоді.

Тематика Pingu’s English заснована на ситуаціях зрозумілих, і що особливо важливо, цікавих дітям. Завдяки цьому мова оживає і стає частиною гри – так необхідної кожній дитині – а це і є найкращий спосіб навчитися новому!

79184_AF.tif

Як побудована програма курсу?

Курс Pingu складається з трьох рівнів, кожен з яких відповідно до вікових особливостей ефективно вибудовує англомовну компетенцію дітей.

Програма розрахована на розвиток комунікативних навичок. Якщо ж говорити про результат, то на кожному рівні діти запам’ятовують і згодом використовують певну кількість слів і фраз. Важливим є і те, що Pingu’s English розроблений для дітей, рідна мова яких не заснована на латинському алфавіті, а це вимагає особливого підходу при навчанні читання та письма.

Після кожних трьох модулів дитина може пройти онлайн тест (у вигляді комп’ютерної гри, навіть не помічаючи цього) і вчитель отримає моментальний результат – зможе перевірити наскільки дитина засвоїла матеріал.

image001-480

Чи можна займатися з дитиною вдома?

Програма побудована таким чином, що з дитиною вдома можуть займатися батьки, які навіть ніколи не вивчали англійську мову. В комплект матеріалів Pingu входять:

  • Комп’ютерні диски з пізнавальними і цікавими іграми;
  • Книжки для читання з історіями про улюблених героїв і аудіо книги до них;
  • DVD з навчальними мультфільмами;
  • Ігрові картки;
  • Книга з пісеньками та диск до неї і т.д.
  • Рекомендації для батьків як користуватися матеріалами