Записаться на консультацию

Викладачi центру на м. Лiвобережна

Olena-Patarykina-200-300

Олена Патарикіна

Директор з навчальної частини.
Монтессорі-педагог
Досвід роботи за методикою М. Монтессорі – більше 25 років.
Освіта вища педагогічна.
Диплом вчителя Монтессорі (Прінстонський центр підготовки вчителів Монтессорі)

“Обожнюю свою роботу. Виховання дітей за системою Монтессорі – це справа усього мого життя. Відчайдушна оптимістка, закохана в свій дім, сім’ю та подорожі”

Natalia-Baginskaya-200-300

Наталя Багінська

 Монтессорі-педагог

В 1995 закінчила Київський державний університет ім.Шевченка за спеціальністю викладач географії. В системі методики М. Монтессорі працюю з 2005 року.

“Я безмежно захоплююся феноменом Дитинства. Ось сидить маленький пупсик та пускає бульбашки… але стикаючись з оточенням, він вже докладає максимум зусиль, які визначать базові риси його особистості! І я пишаюся тим, що можу допомогти Дитині – так, як саме цій Дитині це потрібно. Адже основна ідея педагогічної системи М. Монтессорі – створити усі умови для успішного саморозвитку Дітей”

Tetiana-Syvolozhska

Тетяна Сиволожська 
Монтессорі-педагог групи First Steps (від 3 до 6 років)

Свідоцтво інтернанта дошкільної освіти Українського Монтессорі-центру
Психолог спеціальних та інклюзивних навчальних закладів, випускниця Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова 

“Якби кожна дитина відвідувала Монтессорі-школу, я би людям не знадобився” – ці слова Зігмунда Фрейда й стали поштовхом до обрання мною системи Марії Монтессорі.

Nina-Kalashnik-300-400

Ніна Калашник

Монтессорі-асистент групи First Steps (від 3 до 6 років)   

Випускниця  КНУ ім. Т.Г. Шевченка за напрямком “Клінічна психологія” 

У дитинстві сама відвідувала садочок Монтессорі і перший клас в школі Монтессорі, і це настільки позитивно відбилося в моїй пам’яті, що знайшовши можливість працювати з дітьми в Монтессорі-середовищі, не змогла “пройти повз”

Kristina-Veretskaya-200-300

Христина Верецька 

 Монтессорі-асистент

Спеціаліст англійської філології, ЖДУ ім.І.Франка, Конкордія коледж, Міннесота

«Люблю працювати з дітьми, оскільки вони підтримують педагога в постійному інтелектуальному тонусі. Ці маленькі чарівні непосіди своїми численними запитаннями мотивують вас до самовдосконалення — ви не можете бути вчителем й педагогом, якщо самі не вчитеся кожного дня й кожну хвилину»