Записатися на консультацію

Монтессорі вдома

Монтессори дома

Кожен з батьків хоч раз ставив собі ці питання:

Як навчити дитину їсти самостійно?
Як спокійно сісти на горщик?
Як допомогти дитині самій прибирати свої іграшки на місце?

Відповіддю на всі ці питання є правильно і гармонійно облаштований простір будинку. Зробити це легко з новою послугою Монтессорі Вдома від Центру розвитку в Києві на м. Печерська: вул. Є.Коновальця 32-Б. Тел: (044) 227-82-98.

Монтессорі Вдома - це комплексний підхід до створення гармонійної атмосфери Монтессорі простору у Вас вдома під керівництвом досвідченого Монтессорі-педагога та психолога Юлії Вінтоняк.

Завдяки грамотному підходу і всесвітньо відомою методикою розвитку дитини, Ви не тільки отримаєте відповіді на свої питання, але і побачите, наскільки ваша дитина може бути самостійним і відповідальним.

Монтессорі Вдома стане відмінним продовженням гармонійного розвитку Вашої дитини не тільки в Монтессорі класі, але і вдома.

 

Замовте консультацію з виїздом до Вас додому прямо зараз

Як це працює?

Блок 1

Виїзна консультація Монтессорі-педагога та психолога Юлії Вінтоняк у Вас вдома.

Тривалість зустрічі і знайомства з простором: 3-4 години.

Блок 2

Індивідуально розроблене портфоліо з фоторекомендаціями облаштування всіх зон для дитини: дитяча кімната, кухня, ванна кімната, спальня. Портфоліо також буде містити практичні завдання, які потрібно реалізувати протягом місяця.

Блок 3

По закінченню місяця ми чекаємо від Вас фотозвіт з виконання домашнього завдання і рекомендацій. За підсумками фотозвіту, при необхідності будуть внесені корективи в організацію простору і додаткові рекомендації.

Блок 4

За бажанням батьків, консультант може допомогти в закупівлі матеріалів і організувати їх в просторі у Вас вдома. Цей Блок додатковий, і замовляється окремо.

Що отримає Ваша дитина за результатами консультації:

• Щасливе і вільне дитинство.

• Почуття, що дитину знають і розуміють всі її потреби.

• Впевненість в собі.

• Самостійність в рухах, самостійність у догляді за собою.

• Свободу в прийняття рішень.

Допоможіть Вашій дитині стати щасливою та впевненою у собі!